Oma tegemistes lähtume järgnevatest punktidest:

* Turvalisus
Turvalisus on kogu infosüsteemi alus, kui ei ole turvalisust, siis ei ole ühel hetkel enam ka vajalikku infosüsteemi. Ei ole kasu ilusatest nuppudest ja graafikast, kui ühel päeval avastad ilusa ja läikiva infosüsteemi asemel hoopistükkis häkkerite poolt üle käidud süsteemi. Healjuhul piirdub see kodulehe rikkumise, kehvemal juhul aga RBL nimekirjadesse sattumise, kogu kliendi andmebaasi varastamise ja firma kliendibaasi spämmimisega või kodulehel viiruste pakkumisega oma klientidele.

* Dubleeritavus

Kriitilist infosüsteemi ei saa ülesse ehitada koduarvuti riistvara ja adsl ühenduse peal. Ilma dubleerimiseta on häiritud klientide töö, samuti on ilma katkestuseta võimatu teha teatud turvavärskendusi.

* Skaleeritavus

Süsteemi ehitamisel tuleb alati silmas pidada tuleviku koormuse ja mahtude kasvu. Kui seda ei tehta, siis varsti tekib hetk, kus vana lahendusega enam edasi minna ei saa ja uus lahendus nõuab kogu süsteemi ümberehitamist, mis kajastub suures rahanumbris ja häiritud töös.

 

Mõningad näited kuidas tegutseme:

SSLlabs-i hinnang (A+) mailiserveri veebikliendi osale: www.ssllabs.com

Meie nimeserveri lahendus, mis on kõik erinevate AS numbrit omavate teenusepakkujate all. Siit tulenevalt on nimelahenduse mittetöötamine meie puhul praktiliselt võimatu.

ns